Get Adobe Flash player
Przyjaciele MLO

Go & Goal

Ligi Halowe

Kalendarz
<< < stycznia 2015 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
-2 -1 0 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
124 entries in month stycznia 2015 124 entries in month stycznia 2015
Urodziny
Andrzej Boniecki - Pogoń (67)
Zbigniew Frąckiewicz - Bóbr (64)
Marek Zdziebłowski - Pogoń (61)
Leszek Panasiewicz - Bóbr (60)
Kazimierz Mroczek - Orkan (59)
Jerzy Nowak - Bóbr (58)
Urodziny
Jacek Beli - Białołęka (57)
Tadeusz Siemiradzki - Białołęka (57)
Urodziny
Paweł Fydryszek - Bóbr (57)
Szczepan Jesiotr - Radość (56)
Urodziny
Robert Cepko - Białołęka (56)
Bogusław Wudecki - Białołęka (56)
Urodziny
Leszek Rosa - Bóbr (56)
Maciej Żółciński - Pogoń (56)
Urodziny
Jan Sasin - Białołęka (55)
Urodziny
Jacek Młynarski - Pogoń (55)
Jan Dzięcioł - Bóbr (55)
Urodziny
Andrzej Stolarczyk - Białołęka (55)
Waldemar Dzedzej - Białołęka (55)
Urodziny
Robert Brudziński - Pogoń (55)
Krzysztof Zasłonka - Bóbr (55)
Zbigniew Oliwa - Orkan (55)
Sławomir Kołaczek - Pogoń (55)
Sławomir Bachmański - Wilga (54)
Jarosław Poślad - Bóbr (54)
Andrzej Orliński - Orkan (54)
Dariusz Żak - Pogoń (54)
Urodziny
Bogusław Kornatka - Białołęka (54)
Urodziny
Jacek Tracz - Wilga (53)
Bronisław Maklakiewicz - Orkan (53)
Urodziny
Marek Lewandowski - Białołęka (53)
Urodziny
Marek Saganek - Wilga (52)
Marek Pietrzak - Bóbr (52)
Dariusz Zieliński - Wilga (52)
Makulec Marek - Wilga (52)
Wojciech Łabęda - Pogoń (51)
Andrzej Florowski - Wilga (51)
Piotr Bieńko - Pogoń (51)
Urodziny
Krzysztof Palczewski - Białołęka (50)
Urodziny
Mirosław Małachwiejczyk - Pogoń (50)
Urodziny
Marek Tauber - Białołęka (50)
Urodziny
Waldemar Sitek - Bóbr (50)
Ireneusz Pawlaczyk - Orkan (50)
Jerzy Podbrożny - Orkan (49)
Zbigniew Kacprzuk - Bóbr (49)
Urodziny
Dariusz Nowakowski - Białołęka (49)
Urodziny
Mieczysław Markowicz - Bóbr (49)
Jacek Bogusz - Wilga (49)
Piotr Jurkowski - Bóbr (49)
Dariusz Czechowski - Bóbr (49)
Dariusz Dzięgielewski - Orkan (49)
Zbigniew Kaczmarek - Pogoń (49)
Jerzy Malara - Pogoń (49)
Wiesław Złoch - Orkan (49)
Urodziny
Jarosław Makowski - Białołęka (48)
Bogusław Dąbrowski - Białołęka (48)
Auliuone Diop - Białołęka (48)
Urodziny
Dariusz Woliński - Orkan (48)
Maciej Rybak - Pogoń (48)
Urodziny
Mirosław Goleń - Białołęka (48)
Urodziny
Dariusz Zwierz - Wilga (48)
Michał Woźniak - Pogoń (47)
Piotr Sterlus - Pogoń (47)
Jacek Serzysko - Wilga (47)
Sławomir Dybcio - Wilga (47)
Arkadiusz Grajek - Orkan (47)
Paweł Sterlus - Pogoń (47)
Paweł Wacławiak - Pogoń (47)
Dariusz Andryszek - Pogoń (46)
Krzysztof Basiak - Orkan (46)
Marek Masłowski - Pogoń (46)
Artur Wróblewski - Orkan (46)
Jacek Kaczmarek - Pogoń (46)
Urodziny
Andrzej Jaguar - Białołęka (46)
Urodziny
Krzysztof Mikulski - Wilga (45)
Tomasz Stasiak - Orkan (45)
Tomasz Szatkowski - Orkan (45)
Grzegorz Szypszak - Orkan (45)
Janusz Marczak - Bóbr (45)
Paweł Witczak - Orkan (45)
Marek Przybysz - Bóbr (45)
Jan Grzelak - Wilga (45)
Marek Krawczyk - Wilga (45)
Dariusz Mościcki - Bóbr (45)
Grzegorz Falkowski - Bóbr (44)
Konrad Piotrkowski - Wilga (44)
Mariusz Dymek - Orkan (44)
Jarosław Szulc - Wilga (44)
Paweł Dzięcioł - Bóbr (44)
Piotr Kowalski - Orkan (44)
Marek Zatorski - Wilga (44)
Urodziny
Radosław Hołubiuk - Białołęka (44)
Urodziny
Andrzej Truszkowski - Pogoń (43)
Wojciech Wrzesiński - Orkan (43)
Adam Nasiadka - Bóbr (43)
Urodziny
Dariusz Bartosiewicz - Białołęka (42)
Robert Bujnowicz - Białołęka (42)
Urodziny
Grzegorz Durka - Orkan (42)
Jacek Wawrzyn - Orkan (42)
Andrzej Czaplicki - Pogoń (42)
Piotr Winiarek - Wilga (42)
Andrzej Goliszewski - Wilga (42)
Urodziny
Piotr Zieliński - Białołęka (42)
Urodziny
Tomasz Maciejewski - Pogoń (42)
Robert Cygan - Radość (42)
Tadeusz Flak - Pogoń (41)
Zbigniew Komorowski - Bóbr (41)
Urodziny
Wojciech Tabor - Białołęka (41)
Urodziny
Grzegorz Kędziorek - Wilga (41)
Marek Florczak - Pogoń (41)
Radosław Celej - Wilga (40)
Ireneusz Cabaj - Wilga (40)
Piotr Maciołek - Bóbr (40)
Urodziny
Bernard Kapuściński - Białołęka (40)
Urodziny
Wojciech Majsterek - Wilga (40)
115 entries at 01. stycznia 2015 1 entry at 08. stycznia 2015 1 entry at 14. stycznia 2015 2 entries at 16. stycznia 2015 1 entry at 20. stycznia 2015 2 entries at 25. stycznia 2015 1 entry at 27. stycznia 2015 1 entry at 28. stycznia 2015
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj532
mod_vvisit_counterWczoraj755
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3298
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu5130
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18708
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu20793
mod_vvisit_counterWszystkie dni885382

Online 14
twoje IP: 54.211.217.197
dzisiaj: Sty 31, 2015

Halowy Turniej Weteranów

INFORMUJEMY, ŻE DNIA 7. LUTEGO NA BOISKACH (POD BALONEM) PRZY STADIONIE WARSZAWIANKI ODBĘDZIE SIĘ HALOWY TURNIEJ WETERANÓW. DRUŻYNY ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM ROZGRYWEK - PANEM HENRYKIEM OCHMAŃSKIM (603701170). SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZOSTANĄ PODANE NA KILKA DNI PRZED TURNIEJEM, GDY POZNAMY ILOŚĆ UCZESTNIKÓW.

 

KOMUNIKAT

 

W związku z sytuacją w grupie "B" rozgrywek Mazowieckiej Ligi Oldbojów, w której po trzy zespoły uzyskały identyczną liczbę punktów, o awansie decyduje bilans bezpośrednich spotkań rozegranych pomiędzy tymi drużynami.

Tzw. "mała tabela" spotkań pomiędzy drużynami Orkanu Sochaczew, Bzury Chodaków i Pogoni Grodzisk wygląda następująco:

1. Orkan 6 PKT 10-6 Bramki

2. Bzura 6 PKT 7-9 Bramki

3. Pogoń 6 PKT 7-9 Bramki

W związku z powyższym, drużyna Orkanu zajmuje pierwsze miejsce, ponieważ ma najlepszy bilans bramek (+4). Drugie miejsce zostaje przyznane drużynie Bzury Chodaków, ponieważ w wypadku takiej samej ilośći zdobytych i straconych bramek o kolejności decyduje bilans spotkań bezpośrednich pomiędzy Bzurą, a Pogonią. Wyniki spotkań tych drużyn wyglądają następująco:

Bzura - Pogoń 3:0 vo

Pogoń - Bzura 3:2

W związku z powyższym tzw. "mała tabela" między tymi dwoma drużynami wygląda następująco:

1. Bzura 3 PKT 5-3 Bramki

2. Pogoń 3 Pkt 3-5 Bramki

 

Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku zespołów, które zajęły miejsca 4-6 - Milan Milanówek, Sparta Jazgarzew i Walka Kosów. Wszystkie drużyny uzyskały po 6 punktów w rundzie jesiennej, w związku z czym decyduje bilans bezpośrednich pojedynków.

Tzw. "mała tabela" spotkań pomiędzy drużynami Milanu, Sparty i Walki wygląda następująco:

1. Walka 6 PKT 10-7 Bramki

2. Milan 6 PKT 5-5 Bramki

3. Sparta 6 PKT 6-9 Bramki

 

Podsumowując ostateczna tabela rozgrywek gr. "B" MLO wygląda następująco:

1. Orkan - awans do grupy mistrzowskiej

2. Bzura - awans do grupy mistrzowskiej

3. Pogoń - spadek do II ligi

4. Walka - spadek do II ligi

5. Milan - spadek do III ligi

6. Sparta - spadek do III ligi


UWAGA! OBOWIĄZUJE TABELA PODANA POWYŻEJ, PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ TABELĄ SYSTEMOWĄ PONIEWAŻ PROGRAM, Z KTÓREGO KORZYSTAMY NIE UWZGLĘDNIA ZASAD AWANSÓW I SPADKÓW.

 

Wesołych Świąt!

 

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, pełnego sukcesów sportowych i osobistych

życzy organizator Mazowieckiej Ligi Oldboyów i Weteranów

Henryk Ochmański

choinka

 

 

Aktualne terminarze i wyniki drugiej kolejki.

Na stronie udostępnione zostały terminarze na sezon 2014/2015 oraz wyniki drugiej kolejki. Prosimy o zgłaszanie błędów do organizatora rozgrywek.

 

Terminarz Weteranów na 2. pierwsze kolejki sezonu 2014/2015

Poniżej prezentujemy 2. pierwsze kolejki terminarza rozgrywek Weteranów na sezon 2014/2015 (tymczasowo na stronie głównej, a do końca tygodnia pełen terminarz będzie wprowadzony do systemy i dostępny na stronie) Prosimy o ustalenie godzin spotkań i podanie ich organizatorowi:

 

1. Kolejka środa-czwartek-piątek 3/4/5-09.2014

3.09 Zwar -Sulejówek 19:30

3.09 Pogoń Grodzisk - Posejdon 19:00

4.09 XO Boys - Bóbr Tłuszcz 20:30

5.09 MOSir Ząbki - Seni Bródno 20:30

4.09 Starówka - KR Sport 20:30

4.09 Alcor-Aromes - Mirków Konstancin 17:45

 

2. Kolejka środa-czwartek-piątek 10/11/12-09.2014

10.09 Zwar - XO Boys 19:30

11.09 Posejdon - MOSiR Ząbki 17:45

12.09 Sulejówk - Mirków Konstancin 20:30

KR Sport - Alcor-Aromes (prosimy o podanie godziny i terminu)

Bóbr Tłuszcz - Pogoń Grodzisk (prosimy o podanie godziny i terminu)

Seni Bródno - Starówka (prosimy o podanie godziny i terminu)


TERMINARZ OLDBOYÓW POD TYM ARTYKUŁEM!

 

Terminarsz Oldboyów na 2. pierwsze kolejki sezonu 2014/2015

Zgodnie z ustaleniami, które zapadły na zebraniu organizacyjnym rozgrywki zostaną podzielone na 3 grupy: (poniżej tymczasowe rozwiązanie, do końca tygodnia baza danych zostanie usupełniona i będzie można przeglądać wyniki i kolejki tak jak w poprzednich sezonach)

 

GR. A

1. Kolejka 1.09.2014 poniedziałek

17:30 Champion Wilga - Radość

17:30 Bóbr Tłuszcz - Start Otwock

19:30 Józefovia - Wilga Garwolin

2. Kolejka 8.09.2014 poniedziałek

17:30 Radość - Wilga Garwolin

17:30 Start Otwock - Józefovia

17:30 Champion Wilga - Bóbr Tłuszcz

 

GR. B

1. Kolejka 1.09.2014 poniedziałek

17:30 Walka Kosów - Orkan Sochaczew

17:30 Pogoń Grodzisk - Milan Milanówek

(2.09.2014 wtorek) 17:30 Bzura Chodaków - Sparta Jazgarzew

2. Kolejka 8.09.2014 poniedziałek

17:30 Orkan Sochaczew - Milan Milanówek

17:30 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk

17:30 Walka Kosów - Bzura Chodaków

 

GR. C

1. Kolejka 2.09.2014 wtorek

(wolny termin) - Advit Wiązowna

(3.09.2014 środa) 19:00 Białołęka - Alcor-Aromes

17:30 Serock - Wisła Jabłonna (dawny Dąb Wieliszew)

17:30 Łomianki - ŁKS Łajski

2. Kolejka 9.09.2014 wtorek

17:30 Advit Wiązowna - ŁKS Łajski

17:30 Wisła Jabłonna - Łomianki

17:30 Alcor-Aromes - Serock

(wolny termin) - Białołęka

 

Zebranie Oldboyów i Weteranów

Informujemy, że przedsezonowe zebranie przedstawicieli drużyn oldboyów i weteranów odbędzie się dnia 21 sierpnia 2014 (czwartek) o godzinie 18.00, na trybunie stadionu przy ulicy Blokowej 3. Serdecznie wszystkich zapraszmy.

 

Dąb Wieliszew Mistrzem Drugiej Ligi MLO!

W sezonie 2013/2014 Mistrzem Mazowieckiej Ligi Oldbóyów został zespół Dęba Wieliszew, wyprzedzając na finiszu zespół Białołęki Warszawa. Zawodnikom misztrzowskiej ekipy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zarówno drużyny Dębu, jak i Białołęki zasilą w zbliżającym się sezonie szeregi drużyn pierwszoligowych!

 
Przyjaciele/Sponsorzy